Hakkımızda

Alaşehir Sarıkız Vinç ve Oto Kurtarma olarak 2010 yılında ilk faaliyetlerine başlayan firmamız, Gelişmenin, büyümenin itici gücü Jeotermal, sanayiler, inşaat sektörü olup, bilim ve mühendislik sürekli yenilikler üreterek bu gelişmeyi devamlı kılar. Bu gelişim sürecinde, piyasadaki talep ve üretimlerle doğru orantılı olarak, araç ve makine filomuzu büyüttük, yeniledik. 2011’ların ortalarında hafif nakliyattaki gelişimimiz devam etti ve 25 ton taşıma kapasitesine ulaşmanın gururunu yaşadık.

Vizyonumuz

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin hizmet sektöründeki en iyi firması olmak; sizlere hizmet ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.